MMA Federasyonu ve ICA iş birliğiyle Amatör ve Profesyonel MMA'nın güvenli bir şekilde yapılması için Cutman ve Cutwomen kurslarımız ve vize seminerimiz 29 Ocak 2023 tarihinde İstanbul'da yapılacaktır.

Sporcu sağlığını ve güvenliğini her zaman ilk sırada konumlandıran MMA Federasyonumuz işinde profesyonel, üniversite düzeyinde eğitimcilerimiz tarafından her yıl düzenli olarak Cutman ve Cutwomen kurslarını uluslararası standartlarda gerçekleştirmektedir.

Seminer Cutman/Cutwomen adaylarının ve belgesini daha önceden almış kursiyerlerin katılımına açık olacaktır.MMA alanında güvenilir bir şekilde çalışabilmelerini sağlamak için teori, doğru el sarma teknikleri ve Fizyolojik değerlendirmeler hakkında farklı konuları içerecektir.

MMA Federasyonu Cut Team kursları, Uluslarası eğitmenlerimiz Cumhur Solak ve Zihni Teker gözetiminde yapılacaktır. MMA Federasyonu amatör ve profesyonel organizasyonlarında çok sayıda görevler almış eğitmenlerimiz, Dünyada 132. ve 133. sırayı temsil eden Uluslararası Cutman Derneğine bağlı profesyonel sağlıkçılardır. Oldukça zorlu ve yoğun geçen MMA Federasyonu etkinliklerinde edindikleri tecrübe ve deneyimleri bu seminerde sizlerle paylaşacaklar.

MMA Federasyonu Cut Team'in bir parçası olmak isteyen bireyler için ve antrenörler için kendi sporcularının köşesinde raunt aralarında, her maçtan sonra sporcu bakımı konusunda bilgi sahibi olacağınız bu etkinlik kaçırılmayacak bir fırsattır.

Yer: İstanbul
Saat:12:30/16:00 Arası
Tarih :29/01/2023

♦️♦️♦️
Kayıt ve Bilgi Için:05337440541
Kayıt olmayan kişiler Seminere alınmayacaktır.