MMA KULÜPLER LİGİ 1 YALOVA Şampiyonlar Ödüllerini Aldı…
Toplamda 9.400 TL Ödül Elden Nakit Olarak verildi.
BÜYÜK ERKEKLER MMA ELİT KATEGORİSİ
56 – 61 Kg Açık Siklet Büyükler MMA ELİT Kategorisi
1.Babaek ALAKBAROV (The Last Round MMA Team /İSTANBUL)
2.Murat ÇEPEL (Team Ronin MMA Team /ANKARA)
3.Rafael BAKHRIYEV (Tuncay Talay MMA Team /BALIKESİR)
3.Mehmet Ali KUBACIK (Uşak MMA Team /UŞAK)
62-67 Kg Açık Siklet Büyükler MMA ELİT Kategorisi
1.Shahin LOYMANOV (Nurlan Nasırlı MMA Team /GİRESUN)
2.Kamran AKHMEDOV (Team Ronin MMA Team /ANKARA)
3.Farzam SADEGİ (Tuncay Talay MMA Team /BALIKESİR)
3.Şhamil ŞAVAZIYEV (Tuncay Talay MMA Team /BALIKESİR)
68-73 Kg Açık Siklet Büyükler MMA ELİT Kategorisi
1.Halil AMİR (The Last Round MMA Team /İSTANBUL)
2.Bekhan ABDULSALAMOV (The Last Round MMA Team /İSTANBUL)
3.Serhat GÜMÜŞ (İbrahim Yıldız MMA Team / YALOVA)
3.Kerim PEKERGİN (Team Ronin MMA Team /ANKARA)
74-79 Kg Açık Siklet Büyükler MMA ELİT Kategorisi
1.Sulim ELBUZDUKAEV (The Last Round MMA Team /İSTANBUL)
2.Uğur AKAY (Tuncay Talay MMA Team /BALIKESİR)
3.Serhat ÇELTİKOĞLU (Başkent Arena MMA Team / ANKARA)
3.Meisam GANJIAN KHANARI (Ferdi /DENİZLİ)
BÜYÜK BAYANLAR MMA ELİT KATEGORİSİ
50-55 Kg Açık Siklet Büyük Bayanlar MMA Elit Kategorisi
1.Sevde TÜRK (Sakarya MMA Team / SAKARYA)
2.Aybüke İMANCI (İbrahim Yıldız MMA Team / YALOVA)
3.Buket TAHTACI (Deniz Koç MMA Team / ANKARA)
GENÇ ERKEKLER MMA FULL KATEGORİSİ
56 – 61 Kg Açık Siklet Gençler MMA Full Kategorisi
1.Celil ÜSTÜN (İbrahim Yıldız MMA Team / YALOVA)
2.Ahmet GÜRBÜZ (Ferdi / ANTALYA)
3.Aybars GENDİGELEN (Deniz Koç MMA Team / ANKARA)
3.Emre DOĞAN (Ferdi / İSTANBUL)
62 – 67 Kg Açık Siklet Gençler MMA Full Kategorisi
1.Samet ÇAKIR (Sakarya MMA Team / SAKARYA)
2.Berat OLCAN (İbrahim Yıldız MMA Team / YALOVA)
3.Alperen KAYAALP (Tuncay Talay MMA Team /BALIKESİR)
3.Mehmet SEZER (Deniz Koç MMA Team / ANKARA)
68 – 73 Kg Açık Siklet Gençler MMA Full Kategorisi
1.Magomed MAGOMEDOV (Team Ronin MMA Team /ANKARA)
2.Emre ÇAKIR (Tuncay Talay MMA Team /BALIKESİR)